Rozpoczęliśmy prace związane z budową II etapu mieszkań przy ul. Traugutta w Serocku. 

 

"Mieszkania Serock" to elegancki i funkcjonalny, 3-kondygnacyjny budynek, wyposażony w windę oraz garaż podziemny, w którym znajdą się 72 mieszkania o najbardziej popularnych rozkładach od 1 do 4 pokoi 
i powierzchniach od 34 m2 do 82m2, zapewniającym mieszkańcom komfort i wygodę.

Dostęp na teren osiedla zostanie zamknięty ogrodzeniem.

Rozpoczęcie sprzedaży nastąpi 10.10.2017 r.

MIESZKAŃ

GARAŻ PODZIEMNY

WINDA

PARTER Z OGRÓDKIEM

GARAŻ PODZIEMNY

WINDA

Mieszkania nad Narwią
 

Mieszkania charakteryzują się praktycznym układem pomieszczeń oraz bardzo dobrymi warunkami nasłonecznienia. W każdym z mieszkań znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, pokój, hall, pomieszczenie gospodarcze oraz co najmniej jeden balkon. Mieszkania na parterze posiadają indywidualny ogródek.

Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim, a cena obejmuje wylewki na podłogach, tynki na ścianach, instalację wodno-kanalizacyjną, kaloryfery, instalację elektryczną (w tym gniazdka i włączniki), drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna oraz drzwi balkonowe (trzyszybowe), płytki i balustrady na balkonach.

Ostatnia szansa na skorzystanie z dopłaty z programu MDM.

mieszkania jadwisin
mieszkania jadwisin

34 m2 - 82 m2

mieszkania jadwisin

1, 2, 3, 4 POKOJE

OD 3 200 zł / m2

Mieszkania nad Narwią
 

Serock to miasto położone w malowniczej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego, będące idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, ludzi aktywnych, kochających ruch na świeżym powietrzu, jak i osób szukających odpoczynku w kontakcie z przyrodą.

Trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny położony jest u zbiegu ulic Traugutta i Polnej cichym i spokojnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Dogodne połączenie z oddalonym o 40 km centrum Warszawy zapewniają dobre drogi oraz liczne linie autobusowe. W odległości 30 km znajduje się lotnisko w Modlinie.

 

W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, boiska i hale sportowe, place zabaw, ośrodek kultury z salą widowiskową, plaża z molo, nowoczesna przychodnia, apteki, banki, kościół, poczta oraz liczne sklepy, restauracje i punkty usługowe.

Mieszkania nad Narwią
 

Proces rezerwacji i zakupu mieszkania:


1. BEZPŁATNA REZERWACJA - oferujemy możliwość bezpłatnego zarezerwowania mieszkania na okres 7 dni, w trakcie których podejmujecie Państwo decyzję o podpisaniu umowy rezerwacyjnej lub rezygnacji bez dalszych konsekwencji. W przypadku zakupu na kredyt jest to dobry czas na sprawdzenie zdolności (oferujemy bezpłatną pomoc doradcy finansowego).


2. UMOWA REZERWACYJNA - umowę podpisujemy w biurze sprzedaży i na jej podstawię wpłacają Państwo zadatek w wysokości 5 000 zł w ciągu 3 dni roboczych.


3. UMOWA DEWELOPERSKA - w ciągu kolejnych 6-8 tygodni podpisujemy umowę deweloperską u notariusza na podstawie której będą Państwo (lub bank) wpłacali kolejne transze zgodnie z harmonogramem realizacji inwestycji.


4. AKT PRZENOSZĄCY WŁASNOŚĆ - w terminie do 30.04.2018 podpisujemy u notariusza umowę przenoszącą własność nieruchomości.

CZTERY PROSTE KROKI:

KROK 1 - BEZPŁATNA REZERWACJA

KROK 2 - UMOWA REZERWACYJNA

KROK 3 - UMOWA DEWELOPERSKA

KROK 4 - AKT WŁASNOŚCI

Mieszkania nad Narwią
 

Naszym klientom zapewniamy bezpłatną pomoc doradcy finansowego, który pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę na rynku oraz przeprowadzi przez proces pozyskania środków na zakup własnego mieszkania, również w ramach programu MDM.

✔   Program "Mieszkanie dla Młodych"

✔   Sprawdzenie zdolności kredytowej

✔   Pomoc przy procedurze kredytowej

✔   Oferta wszystkich banków

✔   Preferencyjne warunki

1-POKOJOWE - OD 131 872 ZŁ

2-POKOJOWE - OD 146 679 ZŁ

3-POKOJOWE - OD 239 424 ZŁ

4-POKOJOWE - OD 297 920 ZŁ

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej

lub poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny​ pod numerem 22 100 11 60.

 

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.budsl.pl

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

22 100 11 60

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.